KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 17138077

nr 1713 8077

Ken Löfgren

(f. 1940), Sverige

Grafiskt blad, ”Ögat”. Signerad, numrerad 44/100. Gicléetryck, bildmått: 27x38 cm. Yttermått inklusive ram: 31x40 cm

Ken Löfgren, svensk bildkonstnär född 1940.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 14 juli 2025
kl 20:30:53

14/7 18:57:04 1      Vinnande bud

Ken Löfgren

Läs mer om Ken Löfgren